Opel Corsa-e
Elegance 3 fase 50 kWh | 11kw laden | adapive cruise met rijstrook | stoel + stuur verwarming | navigatie |
Direct kopen, basisprijs: € 14.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.949,-
LEASEPRIJS: € 246,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa-e |
|---|---|
| Uitvoering: | Elegance 3 fase 50 kWh | 11kw laden | adapive cruise met rijstrook | stoel + stuur verwarming | navigatie | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 28 april 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 58.012 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-792-ND |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 490 kg |
| Gewicht: | 1.430 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtepomp
- Zij airbag(s) voor